הנחות והטבות לקהילה

משק זמיר איטליז קצביה

מהיום כל מי שחבר בקהילה ייקבל 5 אחוז הנחה (גם כך המחירים שם כבר שווים לכל נפש) פשוט תגידו שאתם חברים בפליאו ישראל לגיתי או הד זמיר , והכי חשוב -הבשר בפיקוח וטרינרי מלא – גם גידול ישראלי גם יבוא והכל באיכות הגבוהה ביותר – http://www.meshekzamir.co.il/

וורטהיימר טריאתלון

בחנות הריצה והטריאתלון המקצועית ניתן למצוא נעליים מינימליסטיות של מגוון מותגים: VFF, סדרת המינימוס של NB, BE – הנעל המינימליסטית החדשה של מיזונו, FREE של נייקי, נעלי תחרות של אדידס, KINVARA של סאוקני ועוד מגוון רב של נעלי ריצה.לחברי הקבוצה תינתן הנחה קבועה של 25% על מגוון הנעליים המצ”ב. כמו כן ניתן יהיה ליהנות מהנחה של עד 15% על תוספי תזונה, אביזרים משלימים (חגורות ריצה, מנשאי נגנים וכו) ועד 25% על חלק ממותגי ביגוד הריצה.

 • עמוד הפייסבוק שלנו.
 •  אבא אבן 3 הרצליה פיתוח (עד שעתיים חניה ללקוחותינו בחניון “בית מרכזים”)
 • טלפון – 054-6668492/09-9559228

Helga Wurst

מחפשים נקניקיות ללא כימיקלים ותוספות מלאכותיות? ב- Helga Wurst (הלגה וורסט) מכינים את הדבר האמיתי – בשר משובח. בלי תוספות מיותרות. בלי טריקים להוספת נפח. פשוט נקניקיות!

 •  הצעה מיוחדת לחברי הקבוצה: 10% על כל הזמנה מעל 3 ק”ג.
 •  אזור חלוקה: פ”ת,כ”ס, רעננה, רמה”ש, ת”א ור”ג.
 •  להזמנות: www.helgawurst.co.il/my-sausages

One Response to הנחות והטבות לקהילה

 1. לא חשוב says:

  אנחנו קנינו אצל דובי פורת מהלגה וורסט ונדפקנו כהוגן.
  הזמנו נקניקיות פרנקפורטר ובקר מעושן וקיבלנו נקניקיות תעשייתיות קפואות (בהקפאה עמוקה, לא צחוק) שמיוצרות במפעל של האחים מרסל בנשר (כך כתוב על האריזה) כך שמה שכתוב באתר שלו מטעה ביותר.
  הפרנקפורטר שקיבלנו לא דומות בכלל לתמונה שיש באתר ואנו בספק אם הן בכלל כאלה אם אנחנו משווים אותן לנקניקיות טריות שאנו קונים לפעמים ברובינשטיין.
  חבל על הכסף.
  האתר יוצר רושם שמדובר במפעל בוטיק שמספק נקניקיות טריות באיכות פרימיום אבל זה לא כך במציאות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *