הסוד הקדמוני

הסוד הקדמוני

הסוד הקדמוני

מר קדמוני, אחד מהראשונים לכתוב בארץ על תזונה קדמונית וכושר פונקציונלי – עמל בחודשים האחרונים על כתיבת ספר שיביא את הבשורה לארץ הקודש. ולפניכם התוצאה:

“הסוד הקדמוני” simvastatin price.

הנה כמה מילים מהספר:

איך להשתמש בספר זה

הספר הזה עשוי להציל את חייכם.
לא, אני לא מתכוון שהוא ישמש לכם שמיכה בלילה קר, מצוף בעת חירום או מחסה קטן משמש. לעומת זאת, התוכן הטמון בין דפי הספר הזה בהחלט יכול ואף נועד להציל את חייכם: למנוע מכם סוכרת, שהיא מהמחלות הנפוצות בעולם; לצמצם מאוד את הסיכוי לחוות אירוע לבבי או מחלה חמורה אחרת; למנוע מכם דמנציה; לשחרר אתכם מהאובססיה לאכול מעט ולהפסיק לשחוק את הגוף במאמץ “לשרוף קלוריות”.
אבל הספר הזה נכתב לא רק כדי לשמור אתכם מרע, אלא גם כדי לעשות לכם טוב על הלב. אני רוצה לשתף אתכם בחלק מהידע המופלא שהעידן המודרני מתאמץ כל כך להסתיר מאיתנו, וללמד אתכם איך לממש את הפוטנציאל הגנטי שלכם ולחיות כמו שחלמתם תמיד: לאכול כמה שתרצו ומתי שתרצו בלי לספור קלוריות לעולם; להתעמל מעט, ובכל זאת להיראות נפלא; להרגיש בריאים, חיוניים, רעננים ומלאי מרץ; להמשיך (או לחזור) ולהרגיש צעירים למשך הרבה מאוד זמן; וליהנות מגוף בגזרה חטובה שייכנס סוף־סוף לתוך מכנסי הג’ינס ההם.
זה אפשרי, זה עובד, זה בטוח וזה פשוט. אין כאן טריקים או שטיקים, רק ניסיון אנושי עצום, מוכח ויעיל, שיכול לעמוד לרשותכם כבר היום. הניסיון הזה נצבר על ידי רבבות בני אדם, בעולם ובארץ, שהחליטו לשבור את הפרדיגמות של אורח החיים המודרני ולבחון כיצד הגוף האנושי התעצב לאורך מאות אלפי שנים. בין אלה תמצאו אנשי מקצוע רבים מן השורה הראשונה – רופאות, תזונאים, חוקרות, מומחי כושר וכן הלאה – אבל בעיקר תמצאו ביניהם אנשים פשוטים עם שלוש תכונות מובהקות: סקרנות, ספקנות ואומץ. האנשים הללו היו סקרנים לדעת איך הגוף שלהם עובד, ורצו לדעת איך הם יכולים ליצור את התנאים המיטביים בשבילו. האנשים הללו היו ספקנים באשר להסברים שהעולם המודרני סיפק להם — בייחוד נוכח התוצאות העלובות של העולם המודרני בניסיונות לשיפור הבריאות שלנו. האנשים האלה היו אמיצים דיים ללכת נגד הזרם, לבחון הסברים חדשים ולנסות אותם על עצמם…

כבר עכשיו ניתן לקנות את הספר – בקישור הזה.

This entry was posted in הודעות and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *